English (United States) Polski (Polska)
You are here:   Aktualności > Archiwum
  |  Login
Pożegnanie maturzystów

  Przyjaciel
Przyjaciel Cię
pokocha i wysłucha,
natomiast życie
ukłuje w serce.
Lekceważ to,
bo przecież masz przyjaciela,
który wyjmie szpilkę
i zagoi rany,
a przy tym stanie
się twą rodziną,
nie opuści Cię,
nie porzuci,
pozostanie na zawsze.

 Tym pięknym wierszem, którego autorem jest uczennica klasy pierwszej, Jagoda, 26 kwietnia 2019 roku, pożegnaliśmy klasę trzecią naszego liceum.

 

 Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez klasę pierwszą.Młodzi artyści pokazali, jak ważna rolę w życiu każdego człowieka pełnią wiara, nadzieja i miłość. Bez wątpienia  dostarczyli widzom niezapomnianych wrażeń estetycznych.Ważnym momentem uroczystości było wręczenie świadectw ukończenia szkoły. Dyplomami i nagrodami uhonorowano uczniów wyróżniających się w nauce i zaangażowanych w prace na rzecz szkoły środowiska. Podziękowania za trzyletnią pracę otrzymali także rodzice.
 Na długo w pamięci tegorocznych maturzystów pozostaną zapewne słowa, które usłyszeli od pani dyrektor Hanny Kolińskiej oraz zaproszonych na uroczystość gości – pani Grażyny Tomczak – przedstawiciela Rady Rodziców oraz  dr Alicji Kowalskiej – prezesa Hospicjum św. Józefa. Ostatnie zdanie należało, oczywiście, do absolwentów – bohaterów uroczystości. Za trzyletnią pracę, w imieniu wszystkich absolwentów, podziękował Gracjan Chmielewski.
 Drodzy absolwenci, włączając się w uroczysty nastrój pożegnania, życzymy Wam udanych życiowych wyborów, pomyślności na maturze i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów.  Do zobaczenia w dorosłym życiu!Written By: dobah
Date Posted: 5/7/2019
Number of Views: 542

Return