Archiwum

Ogłoszenia

 

Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.
I uśmiechu pogodnego
Na każdy moment życia.

 A tak swoje święto obchodzili chłopcy w LOSO…

  

 22 września odbyła się w Ostrowie cykliczna impreza; Święto Roweru - Europejski Dzień Bez Samochodu. W imprezie mogli uczestniczyć wszyscy chętni posiadający sprawny rower bez względu na wiek. Rajd rozpoczął się paradą ulicami miasta, następnie grupy pod przewodnictwem opiekunów (w naszym przypadku był to pan Krzysztof Łukowicz) rozjechały się na wybrane wcześniej trasy.

  Czytaj więcej...

 Podczas pobytu w Żerkowie (17 - 18 września) uczniowie mieli możliwość spędzenia wspólnego czasu na siłowni, grze w kręgle, bilard, zabawach terenowych (dotyczących historii Żerkowa). Wieczorem przy wspólnym ognisku złożyli życzenia Panu Dariuszowi Krysikowi wychowawcy klasy II. Opiekunami wycieczki byli Pani Teresa Stagraczyńska, Pan Dariusz Krysik i Pan Szymon Matyśkiewicz.

 

  

3 września uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/2019. Pierwszy dzień szkoły rozpoczęto od apelu przygotowanego przez uczniów z klasy 2 a, następnie głos zabrała Pani Hanna Kolińska witając wszystkich serdecznie po wakacyjnej przerwie.

Po części artystycznej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do kościoła Św. Pawła Apostoła, gdzie uczestniczyli we Mszy Świętej.

  

 

  

  

 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor  Hanna Kolińska, która w szczególny sposób podziękowała nauczycielom i uczniom za rok ciężkiej pracy. Słowa uznania skierował również ks.Łukasz Ciesielski oraz przedstawicielka rady rodziców.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna pt. BEZ MASEK zaprezentowana przez uczniów klasy 1a.

  Czytaj więcej...

 12 czerwca 2018 roku licealiści i udali się z wizytą do swoich czworonożnych ulubieńców. Psiaki ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim otrzymały przede wszystkim karmę, miski i koce.  To już kolejna akcja przez którą staramy się wspomóc schronisko.

  

 W dniach 4-6 czerwca uczniowie naszego liceum wzięli udział w wycieczce Karpacz-Praga. W czasie pobytu uczniowie zwiedzili Karpacz, zdobyli Śnieżkę a także poznali tradycje, zabytki i obyczaje Pragi. Uczniowie rozkoszowali się pięknymi krajobrazami, słońcem i wspólnie spędzonym miłym czasem. Na pewno ta udana wycieczka na długo pozostanie w naszej pamięci.

  

 24.05.2018 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się V Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy prezentowali swoje stanowiska, odbywały się szkolenia, wystąpienia i konkursy. Na targach nie zabrakło uczniów naszego liceum, którzy z zainteresowaniem odwiedzali lokalnych przedsiębiorców i i uczestniczyli w licznych konkursach.

  

Strona 4 z 60Pierwsza   Poprzednia   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Następna   Ostatnia   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz