Archiwum

Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

 10 stycznia 2018 roku klasa 1a wraz z opiekunami p. M. Owczarek i p. M. Horyzą brała udział w Seminarium naukowym  "Żyjesz w środowisku", organizowanym przez Wydział Politechniczny PWSZ w Kaliszu.
 Uczniowie wzięli udział w 5 wykładach plenarnych, jednak największym zainteresowaniem cieszył się wykład prof. dr hab. Tadeusza Antczaka nt. "Biogospodarka cyrkularna - nowe spojrzenie na stare problemy". Wszystkie wykłady były powiązane z tematem seminarium, czyli ochroną środowiska.

  

 „Jest taki wieczór w roku, kiedy do ludzi dociera wyjątkowo wyraźnie myśl, że stanowią rodzinę, kiedy każdy przeżywa taką osobliwa chwilę , w której czuje się wszystkim bliski. Dzień wigilijny …wieczór wigilijny….Noc, w której Bóg stał się człowiekiem i zamieszkał pośród nas.”
 Tak rozpoczęło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe w Liceum Ogólnokształcącym Spółdzielni Oświatowej.

  Read More...

 19 grudnia 2017 r. wolontariusze  Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego, panią Marzeną Bugaj i panią Aliną Skrzypczak, uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Hospicjum Św. Józefa.
Spotkanie przy wigilijnym stole było okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń i wspólnego kolędowania. To także czas, aby choć na chwilę zatrzymać się i porozmawiać. Warto się postarać, aby każdego dnia znaleźć czas dla drugiego człowieka, bo to przecież takie ważne.

  

 

  

 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas ciepła, miłości, dawania i przyjmowania prezentów. Nikt w tym czasie nie powinien być sam. Dlatego uczniowie Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych i Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej każdego roku w okresie świątecznym odwiedzają wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie.

  Read More...

 W czwartek 30 listopada uczeń naszego liceum - Gracjan Chmielewski miał zaszczyt odebrać Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

  

 

  

 30.11.2017 roku uczniowie naszego liceum wzieli udział w IX Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej, który w tym roku odbył się w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Kalina, Oliwia Guździoł, Zuzanna Stodolna i Adam Mruk z klasy 1a oraz Zuzanna Mocek z klasy 2a.

  

  

 Już po raz IV uczniowie naszej szkoły mogli pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. W tym roku nasza szkoła pobiła kolejny rekord 2148 listów.

W uroczystym otwarciu Maratonu uczestniczyli: pan Andrzej Baraniak - Sekretarz Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, pani Grażyna Tomczak i pani Lidia Mikołajewska-Puc.

     

  Read More...

 3 grudnia 2017 roku w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa. Zbiórka z tegorocznego koncertu zostanie przeznaczona dla uczennicy naszej szkoły, która zmaga się z chorobą nowotworową. W czasie uroczystości nie zabrakło wolontariuszy Liceum Ogólnokształcącego  Spółdzielni Oświatowej. Licznie przybyli również przyjaciele i znajomi Karoliny. W ten sposób młodzież okazuje swoje serca i poświęca czas drugiemu człowiekowi.

  

Page 6 of 60First   Previous   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz