Archiwum

Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

 Dnia 8 stycznia 2009 roku odbył się w naszym liceum etap szkolny Olimpiady Teologii Katolickiej. W nawiązaniu do homilii Jana Pawła II w Kaliszu 4 czerwca 1997r., kiedy to Ojciec Św. powierzył nam troszczyć się o rodzinę i życie ludzkie hasło tegorocznego konkursu brzmi: Otoczmy troską życie. Uczniowie, którzy uzyskali najlepsze wyniki to:
I miejsce: Dominika Szumniak
Małgorzata Kubala
II miejsce: Rosiak Natalia

Gratulujemy!
Etap diecezjalny odbędzie się 4 marca 2009r.
 

  

 Dnia 7 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim odbył się finał II Powiatowego Konkursu Matematycznego „Matliga”. Organizatorem konkursu był Powiat Ostrowski oraz doradca metodyczny dla nauczycieli matematyki szkół ponadgimnazjalnych.

  Czytaj więcej...

W czwartek, 16 kwietnia w Bursie Szkolnej w Ostrowie Wielkopolskim statuetki PRYMUSÓW odebrało 48 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu. Już po raz ósmy starosta ostrowski uhonorował młodych ludzi, którzy mogą pochwalić się wybitnymi osiągnięciami w nauce.Jednym z laureatów nagrody jest uczeń naszej szkoły Piotr Iberhan z klasy 2a.
 

W uroczystym wręczeniu statuetki udział wzięli: Włodzimierz Jędrzejak starosta ostrowski, Krzysztof Rasiak wicestarosta ostrowski, Piotr Walkowski przewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego, Marek Michalczak wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego, Zygmunt Lubieniecki wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ostrowskiego, Maria Kędzierska - Jachimek przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sportu Powiatu Ostrowskiego, Mirosław Rychlik sekretarz powiatu oraz dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.
 

Piotr Iberhan jest uczniem klasy drugiej. W obecnym roku szkolnym w pierwszym okresie nauki uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole. Jest inteligentnym, zdolnym i kreatywnym uczniem. Odznacza się wysoką kulturą osobistą. Z dużym zaangażowaniem pracuje na rzecz klasy i szkoły. Jest koleżeński i zawsze chętny do udzielania pomocy słabszym uczniom. Piotr działa w Szkolnym Klubie Europejskim „Euroostrowianie", w ramach, którego realizuje projekty Centrum Edukacji Obywatelskiej. Ponadto uczestniczy w realizacji szkolnych projektów edukacyjnych, do których należy m. in. Festiwal Nauki, „Europa bliżej obywatela". Reprezentował szkołę w różnych konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych. Swoje zamiłowanie do sportu, a w szczególności piłki nożnej, rozwija grając w klubie Wtórkowianka. W wolnych chwilach chodzi na basen, siłownię oraz na kurs tańca towarzyskiego

  

Strona 60 z 60Pierwsza   Poprzednia   51  52  53  54  55  56  57  58  59  [60]  Następna   Ostatnia   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz