Archiwum

Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

 Krew to najcenniejszy dar, który możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Przywraca uśmiech, ratuje życie.
„Podziel się życiem” – pod takim właśnie hasłem 1 października odbyła się akcja oddawania krwi. W organizacji tego szlachetnego przedsięwzięcia wzięli również udział nasi wolontariusze.

  

 30 września to Dzień Chopca z tej okazji w dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie naszego liceum wspólnie wybrali się na pizzę aby uczcić to święto. Wszystkim Chłopcom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia.

  

 Bardzo dobrze spisują się uczniowie LOSO w rozgrywkach wojewódzkich piłkarzy ręcznych wygrali już cztery mecze i prowadzą w tabeli. W czwartek rozgrywali mecz na wyjeździe w Swarzędzu i po bardzo dobrej grze wygrali wysoko bo 42:21 wszyscy zawodnicy zasługują pochwałę za waleczność w obronie jak i w formacji ofensywnych.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

  

 26 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w LOSO. Każdy z uczniów naszej szkoły, który tego dnia był obecny w szkole oddał głos na swojego kandydata. Po przeliczeniu głosów Komisja Wyborcza ustaliła uczniów stanowiących nową Radę SU. Przewodniczącym został Bartosz Matysiak z klasy 3a, Zastępcą została Małgorzata Kubiak z klasy 1a, funkcję Skarbnika i Sekretarza objęły uczennice klasy 3a Klaudia Grzesiak i Wiktoria Kaczmarek. Uczniowie pokładają wielkie nadzieje i liczą na godne reprezentowanie naszego liceum. Pozostałym kandydatom, którzy nie dostali się do SU oraz innych zainteresowanych współpracą zapraszamy serdecznie na spotkania SU. Zwycięzcą gratulujemy! 

  

 26 września 2017 uczennica naszego liceum Justyna Komorowska zajęła pierwsze miejsce w konkursie IV powiatowego Biennale Rysunku zorganizowanego pod hasłem „Ptasi Świat”

  

 Światowy Dzień Turystyki uczniowie LOSO uczcili wspólnym wyjazdem integracyjnym do Żerkowa. Teraz korzystają z pięknych widoków i słonecznej pogody.

  

 Światowy Dzień Turystyki uczniowie LOSO uczcili wspólnym wyjazdem integracyjnym do Żerkowa. Teraz korzystają z pięknych widoków i słonecznej pogody.

  

 Egzamin maturalny jest tym największym i najważniejszym, z którym musi zmierzyć się uczeń szkoły średniej. Ogrom nauki może być obezwładniający, ale matura jest możliwa do zadania – konieczne są ciężkie przygotowania. Uczniowie Naszego Liceum pracuja ciężko od początku roku szkolnego. Życzymy wytrwałości!

  

 Lekcje wychowawcze to okazja do, integracji, realizowania ciekawych inicjatyw, identyfikacji swoich mocnych stron, możliwość konfrontacji własnych poglądów ze sposobem myślenia innych. W taki sposób uczniowie Naszego Liceum spędzają wspólnie czas.

  

 Stowarzyszenie Kulturalno-Edukacyjno-Społecznego ,,re - EWOLUCJA" zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w obchodach Dnia bez Samochodu. Jest to część projektu „Postaw na rower!” - proekologicznej akcji współfinansowanej przez Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego.Celem projektu jest  zachęcanie do korzystania z ekologicznych środków transportu, co prowadzić ma do ograniczenia zanieczyszczenia powietrza w naszym mieście. Temat ten zatem jest ważny dla nas wszystkich, zwłaszcza ze względu na smog, który w Ostrowie Wlkp. jest wyjątkowo dotkliwy.
W szczególności chcielibyśmy zachęcić do uczestnictwa w konkursie na najciekawszą aranżację rowerową. Na zwycięzców czekają nagrody w formie akcesoriów rowerowych! Konkurs ten odbędzie się ostrowskim rynku - 23 września 2017 roku w godz 12.00-13.00 (możliwe są drobne przesunięcia czasowe). Szczegóły dotyczące programu znajdują na plakacie.

 

  

Page 9 of 60First   Previous   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz