Aktualności

 

 
Aktualności

  

 

  

Aktualności

Był polonez, był tort, były tańce do rana.

  

   

  

Aktualności

 Dnia 18 grudnia uczniowie naszego liceum przygotowali montaż słowno – muzyczny : Misterium przed Pasterką. W tym roku młodzi wykonawcy zestawili ze sobą dwa różne światy. Akcja widowiska najpierw rozgrywa się dwa tysiące lat temu, kiedy Maryja z Józefem poszukuje bezpiecznego miejsca dla narodzenia ich syna. Drugi, współczesny świat to rodzina z tradycjami, która zdaje się zapominać, jaki jest sens i co jest najważniejsze w czasie tych świąt. Dialog rozgrywający się na scenie uświadamia wszystkim, że „na próżno narodził się Jezus w betlejemskim żłobie, jeśli się On nie narodził w tobie”. Całość dopełniły kolędy i piosenki świąteczne, które wszystkich wprowadziły w niezwykły klimat Świąt Bożego Narodzenia.

   

  

Aktualności

 Uczeń klasy 1b LOSO Konrad Banasiak zajął drugie miejsce w konkursie na mem internetowy pt. „Nie daj szansy AIDS” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Ostrowie Wielkopolskim. Serdecznie gratulujemy.

  

  

Aktualności

 16 grudnia 2019r. wolontariusze Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Hospicjum Św. Józefa.

Spotkanie przy wigilijnym stole było okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń i wspólnego kolędowania. To także czas, aby choć na chwilę zatrzymać się i  porozmawiać. Warto się postarać, aby każdego dnia znaleźć czas dla drugiego człowieka, bo to przecież takie ważne.

 

  

Page 4 of 9First   Previous   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz