Aktualności

 

 
Aktualności

 W poszukiwaniu magii świąt, uczniowie klasy 1b i 1a LOSO postanowili wspólnie udać się na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu.

   

  

Aktualności

 8 grudnia 2019 roku w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny „Otwarte Serca” dla Martusi i Maksa w wykonaniu orkiestry „Big Band Powiatu Ostrowskiego” pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego z udziałem wokalistów: Julii Jaszczyk i Lecha Popławskiego. Koncert zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa. Podczas koncertu nie zabrakło również wolontariuszy 

 Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej, którzy w ten sposób okazali serce i pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

  

  

Aktualności

 Już po raz XVI spotkaliśmy się w murach Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej, aby wspólnie oddać hołd nauce w ramach szkolnego Festiwalu Nauki. Wykład inauguracyjny wygłosiła Pani Agnieszka Nowicka - kierownik Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt oraz Pani Paulina Malińska - wolontariuszka Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

  

  Read More...

Aktualności

 Uczyć się można na wiele sposobów, dlatego uczniowie klasy 1b i 2a uczestniczyli w wycieczce do Poznania gdzie przypomnieli sobie historię pierwszych władców Polski, zapoznali się z wielkopolską gwara i wysłuchali wykładu prof. Szymona Ossowskiego na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. A że ucząc się można również dobrze się bawić zobaczcie sami...

 

  

  Read More...

Aktualności

 Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas ciepła, miłości, dawania i przyjmowania prezentów. Nikt w tym czasie nie powinien być sam. Dlatego uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej i Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych każdego roku w okresie świątecznym odwiedzają wychowanków Domu Dziecka w Ostrzeszowie. 

 

  Read More...

Page 5 of 9First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz