Aktualności

 

 
Aktualności

 Ciekawa lekcja biologii przeprowadzona przez nauczycielkę wraz z uczniami klasy 3a. Uczniowie mieli okazję dokonać sekcji płuc zwierzęcych.

  

  Read More...

 Klasa 3a na wspólnym wyjeździe „Pożegnanie lata” Sośnie – Moja Wola 17-18 września.

  

  Read More...

Aktualności

Delegacja naszej szkoły uczciła pamięć osób represjonowanych przez „Sowietów” w czasie II wojny światowej. Uczestniczyliśmy w uroczystościach obchodów „Dnia Sybiraka” zorganizowanych z okazji 80-tej rocznicy ataku Związku Radzieckiego na Polskę 17 września 1939 roku.

   

  

Aktualności

 W piątek 6-go września gościliśmy w szkole Josha i Weronikę. Weronika uczestniczyła w rocznym projekcie wymiany FLEX i podzieliła się z nami swoimi wrażeniami z pobytu w Ameryce, opowiadała głównie o szkole i nauce w USA. Natomiast przyjaciel Weroniki Josh opowiedział co zachwyciło go w naszym kraju. 

  

  Read More...

Aktualności

  Zgodnie z zapisami Regulaminu uczniowie szkół ponadpodstawowych, ponadgimnazjalnych zameldowani na stałe na terenie Powiatu Ostrowskiego składają wnioski z pełną dokumentacją w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Ostrowie Wielkopolskim na parterze w pokoju nr 18, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 września 2019 roku, natomiast uczniowie zameldowani na stałe w innym powiecie, składają wnioski o stypendium we właściwym dla swojego miejsca zameldowania Starostwie Powiatowym. (Czytaj dalej)

 

  Read More...

Page 8 of 9First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz