Archiwum

Ogłoszenia

Ogłoszenia

 

Szymon Kowalczyk uczeń LOSO i zawodnik PKS Wiraż Ostrów został Indywidualnym Mistrzem Polski Juniorów w Speedrowerze. Ostrowianin wykorzystał atut własnego toru i w minioną sobotę nie dał szans rywalom. Brawo Menio jesteśmy z Ciebie Dumni.

 

  

 Dnia 1 października 2009 roku uczniowie klas I i II naszego liceum uczestniczyli w prelekcji na temat wolontariatu i posługi hospicyjnej przeprowadzonej przez działaczy Hospicjum św. Józefa  w naszym mieście. To spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości w dziedzinie opieki hospicyjno-paliatywnej nad osobami nieuleczalnie chorymi na choroby nowotworowe. Młodzież dowiedziała się, że oprócz tego, że może zostać wolontariuszem medycznym i opiekować się chorymi w terminalnym okresie choroby nowotworowej to może również zostać wolontariuszem akcyjnym tzn. pomagać przy organizacji różnych przedsięwzięć organizowanych przez Hospicjum św. Józefa.

     

 

  Read More...

 24.09.2009 rozpoczęły się Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w piłkę nożną chłopców. Nasz zespół w pierwszym meczu spotkał się z drużyną Zespołu Szkól Zawodowych z Odolanowa i odniósł zwycięstwo 2:1. W kolejnym meczu poniósł porażkę 3:1 z Zespołom Szkół Usługowych.
Następne mecze odbędą się 06.10.2009, zmierzymy się z Liceum Ogólnokształcącym z Odolanowa oraz Zespołem Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Zwycięstwo w tych dwóch meczach będzie gwarantowało przejście do następnej rundy.

        

  

 Dnia 6 października 2009r. o godz. 16:30 odbędzie się w auli naszego liceum uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Część artystyczną przygotowuje młodzież klas trzecich wraz z wychowawcami. Pragniemy już teraz powitać uczniów klas pierwszych i życzyć im samych sukcesów osiąganych w nowym roku szkolnym 2009/2010.

  

 W dniu 21 września uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej włączyli się po raz drugi w coroczną akcję sadzenia drzew na wszystkich kontynentach, organizowaną przez ENO-Environment Online. Koordynatorkami akcji były p. Izabela Konieczna-Półtorak i p. Kamila Mikołajczyk. Uczniowie posadzili symboliczne drzewa na terenie szkoły łącząc się w akcji razem z innymi szkołami na całym świecie. Akcja ta jest symbolem współpracy międzynarodowej i jest bardzo ważna, ponieważ przypomina nam o otaczającej przyrodzie oraz istocie ochrony środowiska naturalnego.

    

  

1 września 2009r. Liceum Ogólnokształcące Spółdzielni Oświatowej rozpoczęło nowy rok szkolny. Uczniowie uczestniczyli we Mszy św. w kościele św. Pawła Apostoła. Następnie uczniowie klas I i II uczestniczyli w uroczystości inauguracyjnej . Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Marlena Maląg, która przeczytała list prezydenta Radosława Torzyńskiego skierowany do społeczności uczniowskiej nawiązujący do 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz nowego roku szkolnego.

Część artystyczna, którą przygotowali uczniowie klasy II przebiegała pod hasłem "Był taki wrzesień - jest taki wrzesień". Teksty poetyckie oraz muzyka poświęcone były tragicznym wydarzeniom września 39 i powstania warszawskiego 44.

  

  • 830  - msza święta w kościele św. Pawła
  • 930  - kl. 1 - spotkanie w świetlicy szkolnej
            - kl. 2,3 - spotkanie z wychowawcami w klasach
  

 odbędzie się w dniu 28 sierpnia br. o godzinie 900.
 

  

Matematyka - 25 sierpnia 2009 godz. 8.00 - sala D15,
J. niemiecki ( p. K. Mikołajczyk ) - 26 sierpnia 2009 godz 8.00 - sala D13,
J. niemiecki ( p. M. Jędroch ) - 26 sierpnia godz. 10.00 - sala D13,
J. polski - 26 sierpnia 2009 godz. 11.00 - sala D11,
Biologia - 26 sierpnia 2009 godz. 12.00 - sala D16,
J. angielski - 27 sierpnia 2009 godz. 8.00 - sala D13.

  

  •  turystyczno - językowym
  •  humanistycznym
  •  matematyczno - informatycznym
  •  informatyczno - biurowym
  •  ratownictwo medyczne

 

  

Page 57 of 60First   Previous   51  52  53  54  55  56  [57]  58  59  60  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz