Aktualności

 

 
Aktualności

 Uczeń klasy 1b LOSO Konrad Banasiak zajął drugie miejsce w konkursie na mem internetowy pt. „Nie daj szansy AIDS” organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Ostrowie Wielkopolskim. Serdecznie gratulujemy.

  

  

Aktualności

 16 grudnia 2019r. wolontariusze Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Hospicjum Św. Józefa.

Spotkanie przy wigilijnym stole było okazją do podzielenia się opłatkiem, złożenia życzeń i wspólnego kolędowania. To także czas, aby choć na chwilę zatrzymać się i  porozmawiać. Warto się postarać, aby każdego dnia znaleźć czas dla drugiego człowieka, bo to przecież takie ważne.

 

  

Aktualności

 W poszukiwaniu magii świąt, uczniowie klasy 1b i 1a LOSO postanowili wspólnie udać się na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu.

   

  

Aktualności

 8 grudnia 2019 roku w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się koncert charytatywny „Otwarte Serca” dla Martusi i Maksa w wykonaniu orkiestry „Big Band Powiatu Ostrowskiego” pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego z udziałem wokalistów: Julii Jaszczyk i Lecha Popławskiego. Koncert zorganizowany został przez Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum św. Józefa. Podczas koncertu nie zabrakło również wolontariuszy 

 Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej, którzy w ten sposób okazali serce i pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

  

  

Aktualności

 Już po raz XVI spotkaliśmy się w murach Liceum Ogólnokształcącego Spółdzielni Oświatowej, aby wspólnie oddać hołd nauce w ramach szkolnego Festiwalu Nauki. Wykład inauguracyjny wygłosiła Pani Agnieszka Nowicka - kierownik Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt oraz Pani Paulina Malińska - wolontariuszka Międzygminnego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

  

  Read More...

Page 1 of 5First   Previous   [1]  2  3  4  5  Next   Last   

 

Dziennik elektroniczny

Zobacz

Dziennik elektroniczny

Zobacz

 

Galeria

Zobacz

Galeria

Zobacz

 

Biblioteka

Zobacz

Biblioteka

Zobacz